راهنمایی کردن کابوس ارتباط دادگاه اینترنت

راهنمایی کردن: کابوس ارتباط دادگاه اینترنت خانواده اینترنتی خبر حوادث

کیمیا علیزاده بازی‌های آسیایی را از دست داد

تکواندوکار کشورمان به علت پارگی رباط صلیبی وقت حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ را از دست داد. کیمیا علیزاده بازی های آسیایی را از دست داد ..

ادامه مطلب

اخراج خواهران منصوریان از رادیو به علت پوشش نامناسب!

خواهران منصوریان که شب گذشته جهت مصاحبه به شرکت صداوسیما دعوت شده است بودند، به علت پوشش نامناسب از پخش رادیو اخراج شدند.  اخراج خواهر..

ادامه مطلب

تیم فوتبال امارات جای عراق را در بازی های آسیایی گرفت

به گزارش ایسنا، گروه بندی مسابقه های فوتبال بازی های آسیایی بار دیگر گروه بندی شد. در گروه بندی تازه تیم ملی امارات به جای عراق در این بازی ها حضور ..

ادامه مطلب

آمار ناامید کننده رئال مادرید برابر بزرگان لالیگا

رئال مادرید با شکست برابر سویا یک آمار ناامید کننده را از خود در لالیگا به ثبت رساند. آمار ناامید کننده رئال مادرید برابر بزرگان لالیگا عبا..

ادامه مطلب

بیرانوند دروازه‌بان شماره یک کشور عزیزمان ایران است / پانادیچ

مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بیرانوند دروازه‌بان شماره یک کشور عزیزمان ایران است. پانادیچ: بیرانوند دروازه بان شماره یک کشو..

ادامه مطلب

حکم محرومیت این پرسپولیسی صادر شد

به گزارش خبرآنلاین، حکم محرومیت افشین پیروانی که از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به علت دریافت و اخذ وجوه غیرقانونی از اسپانسر تیم ملی با محرومیت پنج..

ادامه مطلب

شرکت لیگ هنوز راجع به برگزار نشدن فینال جام حذفی چیزی به ما اعلام نکرده / سرپرست استقلال

ما تمرین می‌کنیم و بلیت و هتل‌مان را هم رزرو کرده‌ایم. کار خودمان را انجام می‌دهیم و سفرمان به خوزستان قطعی است.  سرپرست استقلال: شرکت ..

ادامه مطلب

پنالتی رئال مادرید اشتباه بود / مارادونا

اسطوره فوتبال آرژانتین بیان کرد داور در اعلام پنالتی جهت رئال مادرید برابر یوونتاوس اشتباه کرد ولی اگر خود او نیز به جاس واسکس بوده است همین کار را انجام..

ادامه مطلب

تغییر وقت بازی استقلال و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش ایسنا به نقل از شرکت لیگ فوتبال ایران، دیدار دو تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و استقلال از هفته بیست و ششم لیگ برتر روز ‏پنجشنبه ۹ فروردین ..

ادامه مطلب

مسی به خاطر مسئله جسمانی بازی نکرد / سامپائولی

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین علت نبود ستاره تیمش برابر ایتالیا را مسئله جسمانی عنوان کرد. سامپائولی: مسی به خاطر مسئله جسمانی بازی نکرد عبارا..

ادامه مطلب