راهنمایی کردن کابوس ارتباط دادگاه اینترنت

راهنمایی کردن: کابوس ارتباط دادگاه اینترنت خانواده اینترنتی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری گزارشی از پشت صحنه «از یادها رفته»

سریال «از یادها رفته‌» به کارگردانی بهرام بهرامیان جهت پخش از شبکه پنج سیما تهیه می‌شود.

گزارشی از پشت صحنه «از یادها رفته»

گزارشی از پشت صحنه «از یادها رفته»

عبارات مهم : سریال

سریال «از یادها رفته » به کارگردانی بهرام بهرامیان جهت پخش از شبکه پنج سیما تهیه می شود.

به گزارش سینماخبر، جهت تهیه گزارش از پشت صحنه یکی از سریال های در حال ساخت به شهرک غزالی رفتم؛ شهرکی که کوچه بعد کوچه های آن یادآور ساخت سریال های خاطره انگیز بسیاری هست. حال شهرک غزالی میزبان سریال «از یادها رفته» است که تصویربرداری آن از مرداد ماه شروع شده است و در حال حاضر عوامل در شهرک سینمایی غزالی مشغول ادامه تصویربرداری هستند.

وقتی در شهرک سینمایی غزالی قدم می زنید با نگاه به هر بنا خاطره یکی از فیلم ها یا مجموعه ها و یک مقطع از تاریخ کشورمان برایتان زنده می شود؛ قدم زدن در شهرک غزالی آن هم روی سنگ فرش لذتبخش است.

گزارشی از پشت صحنه «از یادها رفته»

با ورود به شهرک غزالی بسیاری از مردم و علاقه مندان به تاریخ و فرهنگ کشور عزیزمان ایران را می بینی که جهت دیدار از این مجموعه آمده بودند.

از خیابان لاله زار و کنار سینما تئاتر تابان رد شدم و در مسیر نگاهم به ساختمان قدیمی گراند هتل، نظمیه پایتخت کشور عزیزمان ایران و … افتاد ، طبق نشانی گروه باید وارد کوچه ای شوم که عوامل در حال تصویربرداری بخشی از سریال هستند.

با ورودم به کوچه شاهد حضور عوامل «از یادها رفته» شدم و بعد از احوالپرسی با مهدی تحویلیان مدیر تولید، او توضیحاتی را اطراف سریال ارائه دادند.

لیلا بلوکات، سیما تیرانداز، رسول نجفیان، کامران تفتی، هلیا امامی و نعیم شیخ محبوبی بعد از دورخوانی که انجام دادند، مشغول ضبط سکانس شدند.

سریال «از یادها رفته‌» به کارگردانی بهرام بهرامیان جهت پخش از شبکه پنج سیما تهیه می‌شود.

بهرام بهرامیان کارگردان سریال «از یادها رفته» نکاتی را به بازیگران گفت و از آنها خواست تمرین رو شروع کنند. او با وسواس کارگردانی و به همه چیز دقت می کند تا همه چیز سر جای خود قرار داشته باشد. نکات مورد نیاز را به تصویربردار می گوید تا با او نیز هماهنگ شود.

هنروران گریم شده است منتظر هستند تا وقت پلان حضورشان در صحنه فرا برسد. دستیار کارگردان فریاد می زند همه ساکت، می خواهیم تمرین را شروع کنیم. ضبط به دستور کارگردان شروع می شود. ولی سکانس ضبط شده است جهت او رضایت بخش نبود و جهت تصویربرداری مجدد لنز دوربین دوباره روشن شد. در این فاصله گریمور و طراح لباس بازیگران را چک می کردند. برداشت این صحنه چندین بار کات خورد تا بالاخره آن پلانی که بهرامیان می خواهد ضبط شود.

سریال «از یادها رفته» قطعا کار بسیار مشکل جهت عوامل و بازیگران خواهد بود و با توجه به عنوان سریال انتطار می رود که مورد استقبال مخاطبان قرار گیرد.

به گزارش سینما خبر، داستان سریال به زندگی دختری جوان در سال ۱۳۱۹ می پردازد که به علت نداشتن آشنایی از اوضاع کشور و آداب و رسوم دچار بحران شدیدی می شود ولی با کشف حقیقت سنت ها و رفتارها به آرامش و زندگی یکسان می رسد.

حدود ۲۰ درصد از تصویربرداری سریال «از یادها رفته » به آخر رسیده است و با توجه به روند تولید، تصویربرداری در سال ۹۷ نیز ادامه دارد.

حسین یاری، هلیا امامی، میترا حجار، بیتا فرهی، لیلا بلوکات، سیما تیرانداز، مهدی سلوکی، رضا یزدانی، رسول نجفیان، علیرام نورایی، حبیب دهقان نسب و کامران تفتی به این سریال پیوسته و جلوی دوربین رفته اند.

مجموعه تلویزیونی «از یادها رفته» به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان یک ملودرام تاریخی است که در ۵۰ قسمت جهت پخش از شبکه پنج سیما ساخته می شود.

گزارشی از پشت صحنه «از یادها رفته»

واژه های کلیدی: سریال | مجموعه | بازیگران | کارگردان | کارگردانی | لباس بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

گزارشی از پشت صحنه «از یادها رفته»

گزارشی از پشت صحنه «از یادها رفته»

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz