راهنمایی کردن کابوس ارتباط دادگاه اینترنت

راهنمایی کردن: کابوس ارتباط دادگاه اینترنت خانواده اینترنتی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی تا 10 سال آینده ربات‌ها جای معلمان را می‌گیرند

کارشناسان آموزشی دانشگاه باکینگهام بر این باورند که تا 10 سال آینده با تحول در هوش مصنوعی و یادگیری عمیق ماشینی شغل معلمان اهمیت خود را از دست خواهد داد و ربات‌

تا 10 سال آینده ربات‌ها جای معلمان را می‌گیرند

تا 10 سال آینده ربات ها جای معلمان را می گیرند

عبارات مهم : معلمان

کارشناسان آموزشی دانشگاه باکینگهام بر این باورند که تا 10 سال آینده با تحول در هوش مصنوعی و یادگیری عمیق ماشینی شغل معلمان اهمیت خود را از دست خواهد داد و ربات ها چه به صورت فیزیکی و یا به صورت اپلیکیشن پرسشها آموزشی را به صورت اختصاصی به دانش آموزان ارائه خواهند کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، پروفسور آنتونی سلدان، معاون مدیر دانشگاه باکینگهام گفت: با پیشرفت هوش مصنوعی تا 10 سال آینده دیگر نیازی به روش های آموزشی مرسوم یعنی آموزش یکسان جهت همه دانش آموزان نیست، آیا که مطالعات ما نشان می دهد که هر دانش آموز نیازمند یک روش آموزشی مشخص و مبتنی بر علایق و انگیزه های شخصی است.

تا 10 سال آینده ربات‌ها جای معلمان را می‌گیرند

پیشرفت فناوری هوش مصنوعی تا 10 سال آینده به مرحله ای از نبوغ خواهد رسید که انگیزه و میل به دانش آموزان به پرسشها درسی به کمک سیستم تشخیص حرکات صورت و دنبال کردن مسیر چشمان مشخص خواهد شد.

محققان امیدوارند با روی کار آمدن فناوری آموزش به کمک ربات های هوشمند دیگر نیازی به ارائه مواد درسی به صورت اضطراری و بدون توجه به سلایق دانش آموزان نباشد و از همه مهم تر دیگر نیازی نباشد که دانش آموزان جهت انجام امور کلاسی در تلاش جهت رسیدن به سرعت کلاس باشند، آیا که آنها باید تکالیف درسی را با سرعت خود انجام دهند.

کارشناسان آموزشی دانشگاه باکینگهام بر این باورند که تا 10 سال آینده با تحول در هوش مصنوعی و یادگیری عمیق ماشینی شغل معلمان اهمیت خود را از دست خواهد داد و ربات‌

کارشناسان آموزشی دانشگاه باکینگهام معتقدند که امروزه قدرت سلطه فناوری بر هیچکس پوشیده نیست و بالاخره هوش مصنوعی با پیشرفت های چشمگیری که در طول چند سال اخیر داشته وارد حوزه آموزشی خواهد شد.

سرعت و دقت هوش مصنوعی در کنار مصونیت از بعضی از شاخصه های منفی انسان مثل خستگی و خشم از تکرار موضوع، عامل مهم زیاد کردن بازده آموزشی است و وقت حضور فیزیکی دانش آموزان در کلاس تا 70 درصد کم کردن می یابد.

پروفسور آنتونی سلدان ورود فناوری هوش مصنوعی به حوزه آموزش و پروش را چهارمین انقلاب در تمدن انسان می داند.

تا 10 سال آینده ربات‌ها جای معلمان را می‌گیرند

وی اعتقاد است که نخستین انقلاب در تمدن انسان یادگیری مهارت هایی همچون اصول بقاء – تغذیه، شکار، کشاورزی و ساخت پناهگاه هست. دومین انقلاب شروع پدیده انتقال دانش و سومین انقلاب اختراع صنعت چاپ است.

واژه های کلیدی: معلمان | آموزشی | انقلاب | فناوری | سال آینده | هوش مصنوعی | پیشرفت هوش مصنوعی | اخبار علمی و آموزشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz