راهنمایی کردن کابوس ارتباط دادگاه اینترنت

راهنمایی کردن: کابوس ارتباط دادگاه اینترنت خانواده اینترنتی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کم کردن دامنه حصر یا برداشتن آن تا آخر ٩٦

تازه ترین خبر راجع به برطرف حصر را اشرف بروجردی مدیر کتابخانه ملی داده و گفته است: توافقی صورت گرفته که تا آخر سال ۹۶ دامنه حصر آرام آرام کم یا برداشته شود. او

کم کردن دامنه حصر یا برداشتن آن تا آخر ٩٦

کم کردن دامنه حصر یا برداشتن آن تا آخر ٩٦

عبارات مهم : تصویر

تازه ترین خبر راجع به برطرف حصر را اشرف بروجردی مدیر کتابخانه ملی داده و گفته است: توافقی صورت گرفته که تا آخر سال ۹۶ دامنه حصر آرام آرام کم یا برداشته شود. او در گفت وگو با ایلنا راجع به برطرف حصر گفته است: این مباحث خاص است که باید با مذاکره ای که آقای روحانی شروع کرده اند، به آخر برسد. توافقی صورت گرفته که تا آخر سال ۹۶ دامنه حصر آرام آرام کم یا برداشته شود. پیش از این خبر، اعضای کمیته حصر فراکسیون امید هم به دیدار آیت الله صادق آملی لاریجانی مدیر قوه قضائیه رفته بودند.

کم کردن دامنه حصر یا برداشتن آن تا آخر ٩٦

این نخستین دیدار از سلسله دیدارهایی است که به گفته محمدرضا تابش قرار است با سران سه قوه صورت بگیرد. غلامرضا حیدری دیدار با آیت الله آملی را خوب و امیدوارکننده جهت کم کردن محدودیت ها جهت محصوران توصیف کرده بود. ولی قبل از این دیدار، ملاقات هایی هم صورت گرفته بود که عموم فعالان سیاسی و نمایندگان مجلس این دیدارها را در جهت گشایش در برطرف حصر ارزیابی کردند. از جمله آنها ملاقات دو خواهر میرحسین موسوی با برادرشان بعد از سه ماه بود. همچنین حسین کروبی فرزند شیخ مهدی کروبی هم خبر داده بود که اعضای خانواده کروبی بعد از عمل جراحی او، هر هنگامی که که می خواهند می توانند با او دیدار داشته باشند.

این رویدادها بعد از آن اتفاق افتاد که علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی راجع به حصر سخنانی را مطرح کرده بود. او گفته بود واژه حصر واژه درستی نیست و مردها مدنظر شما در حصر نیستند، آنها هرکس را که اراده کنند، می توانند ببینند؛ کمااینکه به تازگی آقای کروبی درخواست کردند آقای دوستی را ببینند و این دیدار انجام شد. این سخنان با تصویر العمل بازدیدکنندگان اینترنت مواجه شد و فرزندان محصوران هم نسبت به این عنوان تصویر العمل نشان دادند. بعد از این تصویر العمل ها خبر آمد دو خواهر میرحسین با او ملاقات کرده اند.

تازه ترین خبر راجع به برطرف حصر را اشرف بروجردی مدیر کتابخانه ملی داده و گفته است: توافقی صورت گرفته که تا آخر سال ۹۶ دامنه حصر آرام آرام کم یا برداشته شود. او

امیدواری به گشایش

پیش از اعلام این خبر اسماعیل دوستی، از اعضای حزب اعتماد ملی، خبر داده بود با شیخ مهدی کروبی دیدار کرده هست. او تا به حال چهار بار به ملاقات کروبی رفته که دو بار در ابتدای حصر و بار آخر مربوط به ٢٠ روز پیش می شود. همان طور که حسین کروبی گفته، اسامی ملاقات شوندگان اعلام و بعد از تأیید، دیدار انجام می شود. پیش تر مهدی کروبی تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته بود. بعد از آن در اعتراض به حضور مأموران امنیتی دست به اعتصاب غذا زد که به علت وخامت حالش دست از اعتصاب برداشت و هم وقت مأموران نیز از منزل او خارج شدند. همچنین چشم او به وسیله وزیر بهداشت عمل جراحی شد.

اخبار سیاسی – شرق

واژه های کلیدی: تصویر | سیاسی | کروبی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz