راهنمایی کردن کابوس ارتباط دادگاه اینترنت

راهنمایی کردن: کابوس ارتباط دادگاه اینترنت خانواده اینترنتی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث کشتار خانوادگی در پی بدهی‌٦‌‌میلیارد‌تومانی

جزئیات تازه در پرونده قتل‌عام خانوادگی مردی که خود نیز اقدام به خودکشی کرد، نشان می‌دهد بدهی شش‌میلیارد‌تومانی، انگیزه او از این کشتار بوده‌ است. 

کشتار خانوادگی در پی بدهی ٦ میلیارد تومانی

عبارات مهم : ایران

جزئیات تازه در پرونده قتل عام خانوادگی مردی که خود نیز اقدام به خودکشی کرد، نشان می دهد بدهی شش میلیارد تومانی، انگیزه او از این کشتار بوده هست.

به گزارش شرق، این مرد دو هفته قبل، بعد از اینکه پدر و مادرش را در دفتر کارش به قتل رساند، به منزل اش رفت و همسر و فرزندش را نیز به قتل رساند و در نهایت خودکشی کرد.

محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران، راجع به انگیزه احتمالی این قتل عام که به دست مردی که استاد دانشگاه بوده هست، انجام شده، گفت: او از مدتی قبل شش میلیارد تومان بدهی داشته است که ٥٠٠ میلیون تومان آن را از پدر زن خود گرفته بود ولی توان پرداخت این مبلغ هنگفت را نداشته هست؛ به همین علت تصمیم به این کار جنون آمیز گرفته است.

کشتار خانوادگی در پی بدهی‌٦‌‌میلیارد‌تومانی

به گفته این مقام قضائی در تحقیقات انجام شده است مشخص شده است است این مرد یک سال پیش در پیامکی که به یکی از دوستانش در آمریکا ارسال کرده، مدعی شده است بود اگر نتواند مشکلش را حل کند، دست به کاری می زند که همه را متعجب و پشیمان خواهد کرد. به نظر می رسد این چهار قتل و خودکشی همان اقدامی است که در آن پیامک از انجام آن خبر داده بود، البته در تحقیقات انجام شده است مشخص شده است است که همسر این مرد که یکی از قربانیان است نیز این پیامک را دیده و در جریان ترساندن غیرمستقیم همسرش بوده است.

تحقیقات راجع به این جنایات، شامگاه ١٣ شهریور در دستور کار بازپرس و پلیس جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. در تحقیقات اولیه مشخص شد خواهر زن این مرد، نخستین فردی بوده که اجساد را پیدا کرده است و پلیس را در جریان قرار داده هست، او در تحقیقات به بازپرس پنجم دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران که عهده دار تحقیقات قضائی در این پرونده هست، گفت: در مراجعه به منزل خواهرم متوجه آثار خون روی نرده های دزدگیر منزل شدم؛ به مغازه کلیدسازی رفتم و با کلیدساز برگشتم؛ بعد از باز شدن درِ منزل با اجساد خواهر، خواهرزاده و همسر خواهرم روبه رو شدم و آن موقع بود که عنوان را به پلیس اطلاع دادم.

جزئیات تازه در پرونده قتل‌عام خانوادگی مردی که خود نیز اقدام به خودکشی کرد، نشان می‌دهد بدهی شش‌میلیارد‌تومانی، انگیزه او از این کشتار بوده‌ است. 

این زن همچنین در اظهاراتش از اختلاف خواهر و شوهر خواهرش صحبت کرد و به کارآگاهان گفت: قرار بود مادرم از یک کشور اروپایی که جهت مسافرت به آنجا رفته بود، به کشور عزیزمان ایران بازگردد؛ حدود ساعت دو بعدازظهر با گوشی گوشی خواهرم تماس گرفتم تا جهت رفتن به فرودگاه امام خمینی(ره) باهم قرار بگذاریم ولی او جواب تلفنش را نداد، چندین بار و در ساعت های متفاوت با خواهرم تماس گرفتم ولی باز هم پاسخ نداد.

به همین علت با گوشی همسرش تماس گرفتم که او هم جواب نداد، حتی به گوشی پسرشان هم زنگ زدم و او هم گوشی را برنداشت؛ حدودا ساعت هشت شب به منزل آنها رفتم؛ هرچه زنگ زدم کسی در را باز نکرد، این در حالی بود که خودروهای مینو و پژمان هر دو در پارکینگ ساختمان بود؛ ناگهان آثار خون را روی نرده های دزدگیر آپارتمان دیدم و آن موقع بود که نگرانی ام شدت یافتن شد. می دانستم که خواهر و شوهرخواهرم اختلاف شدید پیدا کرده اند و حتی خواهرم چندین بار درخواست طلاق کرده است.

به همین علت دنبال کلیدساز رفتم. زمانی که وارد منزل شدیم، همه جا پر از آثار خون بود؛ جسد مینو و پژمان داخل اتاق خواب و جسد پارسا هم داخل حمام افتاده بود. با سروصدای من، همسایه ها به طبقه دوم آمدند و بعد از دقایقی پلیس در محل حاضر شد. در بررسی صحنه جنایت مشخص شد عامل جنایت که استاد دانشگاه بود، با جسم تیز اقدام به کشتن همسر و پسر خود کرده و در ادامه به زندگی خود نیز آخر داده هست. کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در بررسی های معمول خود مطلع شدند پدر و مادر عامل جنایت (٦٨ساله و ٦٥ساله) قرار بوده از شهرستان به پایتخت کشور عزیزمان ایران مراجعه کنند؛ بنابراین صحبت با آنها در اولویت قرار داده شد تا شاید توضیحی راجع به انگیزه پسرشان از ارتکاب این جنایت داشته باشند؛ ولی آنها به تماس های مکرر مأموران پلیس و دیگر اعضای خانواده ارزش پاسخ ندادند.

کشتار خانوادگی در پی بدهی‌٦‌‌میلیارد‌تومانی

به این ترتیب با شناسایی دفتر کار عامل جنایت در منطقه پاسداران به آنجا رفتند و بعد از ورود به دفتر کار با اجساد پدر و مادر او، درحالی که آنها نیز مورد جراحت شدید ناشی از جسم تیز قرار گرفته بودند، روبه رو شدند. به گفته سرپرست دادسرای جنایی تهران، خانواده عامل جنایت کشتار خانوادگی به اتفاق تأکید می کنند که او مادر و پدرش را زیاد از هرکسی در این دنیا دوست داشته است و با توجه به اینکه او تصمیم به قتل فرزند و همسرش داشته، از طرفی نمی خواسته پدر و مادرش به خاطر کاری که او انجام می دهد، پاسخ گو باشند و سرزنش شوند؛ به همین علت زمانی که تصمیم به قتل همسر و فرزند و خودکشی می گیرد، قتل پدر و مادرش را نیز در ذهن داشته است.

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz