راهنمایی کردن کابوس ارتباط دادگاه اینترنت

راهنمایی کردن: کابوس ارتباط دادگاه اینترنت خانواده اینترنتی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث عمویم می خواست زنی را به منزل بیاورد ولی مادرم مخالف بود ، دختر10ساله راز قتل مادر و خواهرش را فاش کرد

دخترخردسال که شاهد قتل مادر و خواهر ٤ ساله‌اش به دست عموی جنایتکارش بود بعد از اصلاح نسبی شرح جنایت نیمه شب را فاش کرد..

دختر10ساله راز قتل مادر و خواهرش را فاش کرد/عمویم می خواست زنی را به منزل بیاورد ولی مادرم مخالف بود

عبارات مهم : اجاره

دخترخردسال که شاهد قتل مادر و خواهر ٤ ساله اش به دست عموی جنایتکارش بود بعد از اصلاح نسبی شرح جنایت نیمه شب را فاش کرد..

کشور عزیزمان ایران نوشت:«آذین» -10 ساله- گفت: «چند روز قبل از حادثه، عمویم به منزل ما آمد و گفت که می خواهد زن جوانی را که از آشنایانش بود به منزل ما بیاورد ولی مادرم بشدت مخالفت کرد. بعد از رفتن عمویم، مادرم با زن جوان تماس گرفت و او را نصیحت کرد.

عمویم که از این عنوان با خبر شده است بود به مادرم گفت: «همان طور که آبرویم را بردی آبرویت را می برم و داغت را به دل خانواده ات می گذارم.شب اتفاق هم عمویم در حالی که صورتش را پوشانده بود وارد منزل شد و طوری وانمود کرد که انگار یک غریبه وارد شده است است.اما هنگامی که صورتش معلوم شد به مادرم گفت آبرویت را می برم.بعد هم با چاقو به جان مادر و خواهرم و من افتاد.»

عمویم می خواست زنی را به منزل بیاورد ولی مادرم مخالف بود ، دختر10ساله راز قتل مادر و خواهرش را فاش کرد

پدر و دایی آذین نیز دیروز با حضور در دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهان مجازات فوری عامل این جنایت شدند.

پدر «آذین» که شامگاه سه شنبه ٢٨ شهریور در جریان قتل همسر و دختر ٤ ساله اش و مجروح شدن دختر ١٠ ساله اش قرار گرفته بود به بازپرس محسن مدیر دِه گفت: «برادرم هرگز به من نگفته بود که همسرم مشکلی دارد. در سه ماه گذشته من تنها یکبار او را دیدم آن هم دو دقیقه. چطور می گوید که بابت این مباحث با من صحبت کرده هست. از طرفی او مدعی شده است که من توجه نکرده ام.

دخترخردسال که شاهد قتل مادر و خواهر ٤ ساله‌اش به دست عموی جنایتکارش بود بعد از اصلاح نسبی شرح جنایت نیمه شب را فاش کرد..

خب آیا این عنوان را به خانواده همسرم نگفته و خودش اقدام کرده هست. از طرف دیگر فردی که برادرم مدعی است به من خیانت کرده و با همسرم ارتباط داشته از دوستان صمیمی من است و هم من به منزل او می روم و هم او به منزل ما می آید. به چشم هایم اعتماد ندارم که به او اعتماد دارم. او آن شب به برابر منزل مان آمده بود تا سوئیچ ماشینش را بدهد تا برادر خانمم جهت شرکت در عروسی از آن استفاده کند.او سوئیچ را به دخترم داده و رفته بود.

مرد جوان در حالی که گریه می کرد، ادامه داد: «همسر و دخترم بی گناه بودند و دلم نمی خواهد خون بی گناهشان پایمال شود. می خواهم قاتل همسر و فرزند ام هرچه سریع تر مجازات شود. زمانی که این منزل را اجاره کردم برادرم به من گفت یک طبقه را به او اجاره دهم و مبلغی در اجاره منزل به من کمک می کند. ولی همسرم قبول نکرد. می گفت برادرم در پایتخت کشور عزیزمان ایران تنهاست و درست نیست که او با ما هم منزل شود.»

برادرزن جوان جانباخته نیز با حضور در شعبه ششم دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد، پدر و مادرش خواهان قصاص قاتل هستند.

عمویم می خواست زنی را به منزل بیاورد ولی مادرم مخالف بود ، دختر10ساله راز قتل مادر و خواهرش را فاش کرد

واژه های کلیدی: اجاره | ایران | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz