راهنمایی کردن کابوس ارتباط دادگاه اینترنت

راهنمایی کردن: کابوس ارتباط دادگاه اینترنت خانواده اینترنتی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث باتری آیفون ۸ پلاس منفجر شد

هنوز خاطره انفجار گوشی‌های گلکسی نوت ۷ سامسونگ از اذهان عمومی پاک نشده که از انفجار گوشی آیفون ۸ پلاس اپل خبری انتشار یافته است.

باتری آیفون ۸ پلاس منفجر شد

باتری آیفون ۸ پلاس منفجر شد

عبارات مهم : باتری

هنوز خاطره انفجار گوشی های گلکسی نوت ۷ سامسونگ از اذهان عمومی پاک نشده که از انفجار گوشی آیفون ۸ پلاس اپل خبری انتشار یافته است.

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، تنها یک هفته از فروش و توزیع گوشی های تازه آیفون ۸ و ۸ پلاس در چین گذشته است که رسانه های تایوانی گزارش داده اند که باتری یک آیفون ۸ پلاس هنگام شارژ شدن دچار مسئله شده است و در نهایت این گوشی منفجر شده است هست. البته مورد نیاز به ذکر است که انفجار این گوشی تازه در حد نابودی کامل آن نبوده و تنها به باز شدن و جداشدن صفحه نمایش و از بین رفتن باتری این گوشی منجر شده است است.

باتری آیفون ۸ پلاس منفجر شد

بر اساس این گزارش ها، یک زن تایوانی به نام وو ((Wu اعلام کرده که بعد از آنکه شنبه دو هفته پیش گوشی تازه آیفون ۸ پلاس را خریداری کرده، هنگام شارژ کردن گوشی خود، به یکباره شاهد منفجر شدن باتری و جدا شدن صفحه نمایش آن بوده است.

وی با بیان اینکه همواره از طرفداران همیشگی محصولات اپل بوده و از وقت معرفی آیفون ۴ تاکنون همواره گوشی های آیفون را خریداری می کرده، در مصاحبه و گزارش های رسانه های تایوانی عنوان کرده که هم اکنون شرکت اپل موظف است پاسخگوی این خسارت وارده و همچنین حل مسئله باتری این گوشی تازه باشد.

هنوز خاطره انفجار گوشی‌های گلکسی نوت ۷ سامسونگ از اذهان عمومی پاک نشده که از انفجار گوشی آیفون ۸ پلاس اپل خبری انتشار یافته است.

البته بعد از آن، این گوشی جهت بررسی دقیق مسئله مذکور به شرکت اپل فرستاده شده است است که تاکنون هیچ نتیجه و گزارشی از علت دقیق وقوع این حادثه، از سوی شرکت اپل مطرح نشده است.

واژه های کلیدی: باتری | انفجار | منفجر شدن | گوشی آیفون | گوشی های آیفون | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz