راهنمایی کردن کابوس ارتباط دادگاه اینترنت

راهنمایی کردن: کابوس ارتباط دادگاه اینترنت خانواده اینترنتی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث استفاده از سلاح غیرمجاز فوت یک خرمشهری را رقم زد

فرمانده انتظامی خرمشهر از شناسایی و دستگیری قاتلی که به علت سهل‌انگاری در استفاده از سلاح غیرمجاز، دوستش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

استفاده از سلاح غیرمجاز فوت یک خرمشهری را رقم زد

عبارات مهم : خرمشهر

فرمانده انتظامی خرمشهر از شناسایی و دستگیری قاتلی که به علت سهل انگاری در استفاده از سلاح غیرمجاز، دوستش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ همت علی ترکارانی با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام یک فقره قتل در یکی از محلات شهرستان خرمشهر، دستورها و راهکارهای اجرایی جهت کشف جرم به پلیس آگاهی ابلاغ شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام کارها تخصصی و بررسی سرنخ های به جا مانده در صحنه قتل و بهره مندی از علوم نوین کشف جرم، موفق به شناسایی و دستگیری سه مظنون به قتل(ح-ب) شدند.

استفاده از سلاح غیرمجاز فوت یک خرمشهری را رقم زد

سرهنگ ترکارانی در ادامه با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی محل اختفاء مظنونین را شناسایی و بعد از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات ضربتی و منسجم در مخفیگاهشان دستگیر کردند، افزود: هر سه متهم به اتفاق مقتول در یک ماشین سواری در حال طی مسیر بوده اند که یکی از متهمان به هویت(م_ص) در حالی که یک قبضه سلاح کمری در دست داشته و در حال بازی کردن با اسلحه بوده به سمت مقتول تیراندازی می کند.

فرمانده انتظامی خرمشهر با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیس به قتل ارتکابی اعتراف کرد، افزود: متهمان، مقتول را در محل اتفاق رها کرده و سپس خودروی وی را در منطقه ای دیگر از حوالی شهرستان خرمشهر رها می کنند.

فرمانده انتظامی خرمشهر از شناسایی و دستگیری قاتلی که به علت سهل‌انگاری در استفاده از سلاح غیرمجاز، دوستش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

سرهنگ ترکارانی درخاتمه افزود: متهمان با تشکیل پرونده راهی مرجع قضائی شدند.

واژه های کلیدی: خرمشهر | خرمشهر | استفاده | شناسایی | غیرمجاز | استفاده | پلیس آگاهی | شهرستان خرمشهر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz