راهنمایی کردن کابوس ارتباط دادگاه اینترنت

راهنمایی کردن: کابوس ارتباط دادگاه اینترنت خانواده اینترنتی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی عیدی امسال، ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان است

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه که به ریاست حسن روحانی برگزار شد، میزان عیدی سال ۱۳۹۶ کارکنان دولت را ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین کرد.

عیدی امسال، ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان است

عیدی امسال، ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان است

عبارات مهم : ایران

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه که به ریاست حسن روحانی برگزار شد، میزان عیدی سال ۱۳۹۶ کارکنان دولت را ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین کرد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه به دستگاه های اجرایی، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی، قوه قضاییه و سایر دستگاه های اجرایی مشمول قوانین خاص اجازه داده شد که به کارمندان خود اعم از رسمی، ثابت، پیمانی، خرید خدمت، قراردادی و موقت، اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و تحقیقاتی و قضات که به طور تمام وقت اشتغال به کار دارند، مبلغ ثابت ۸ میلیون و ۴۷۵ هزار ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال ۱۳۹۶ به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) در بهمن ماه امسال از محل بودجه مصوب دستگاه های اجرایی پرداخت کنند.

عیدی امسال، ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان است

پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) به کارکنان خرید خدمت، قراردادی و موقت به نسبت خدمات تمام وقت آنان در سال ۱۳۹۶ بوده و در هر حال میزان عیدی این گونه افراد از ۵۰ درصد رقم مذکور کمتر نخواهد بود.

علاوه بر این، میزان پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) بازنشستگان، مستمری بگیران، حقوق وظیفه از کارافتادگی، حقوق وظیفه وراث مستخدمین متوفای مشمول صندوق های بازنشستگی و صندوق معذوریت و از کارافتادگی جهاد کشاورزی، صندوق های بازنشستگی نیروهای مسلح و نیروی انتظامی و سایر صندوق های بازنشستگی و نیز شهدا و جانبازان از کار افتاده کلی نیز مبلغ ۸ میلیون و ۴۷۵ هزار ریال از محل بودجه مصوب صندوق بازنشستگی یا دستگاه اجرایی ذیربط قابل پرداخت است.

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه که به ریاست حسن روحانی برگزار شد، میزان عیدی سال ۱۳۹۶ کارکنان دولت را ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین کرد.

خدمت نیمه وقت بانوان از لحاظ اجرای این تصویب نامه، تمام وقت محسوب می شود و معلمان حق التدریس نیز نسبت به ساعات تدریس مشمول این تصویب نامه خواهند بود.

گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت از صدور پروانه جهت بیش از ۴۰۰۰ طرح صنعتی

در ادامه جلسه، وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارشی راجع به ایجاد، توسعه و صدور پروانه بهره برداری جهت ۴۱۶۱ طرح صنعتی و معدنی به هیات وزیران ارائه داد که این آمار بیانگر تحقق ۵ /۹۲ درصدی برنامه رونق کارآفرین در دستگاه مذکور در امسال است.

همچنین گزارش مذکور حاکی از آن است که بهره برداری از این طرح ها منجر به اشتغال زایی مستقیم جهت ۶۷ هزار و ۸۸۵ نفر در این مدت شده است است.

عیدی امسال، ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان است

موافقت دولت با تخصیص داده شده است اعتبار و تسهیلات بانکی جهت زلزله زدگان استان های ایلام و کرمانشاه

هیات وزیران با تخصیص داده شده است مبلغ ۵۵۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار به آسیب دیدگان ناشی از زلزله اخیر در استان ایلام موافقت کرد. اعتبار تخصیص داده شده است یافته مشمول بر کمک بلاعوض جهت احداث تعداد ۵۰۰ واحد آسیب دیده در اماکن مسکونی شهری به ازای هر واحد ۶۰ میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت احداث تعداد ۱۵۰۰ واحد آسیب دیده در اماکن مسکونی روستایی به ازای هر واحد ۵۰ میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت تعمیر ۱۵۰۰ واحد آسیب دیده در اماکن مسکونی شهری، روستایی و تجاری به ازای هر واحد ۲۰ میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت تأمین لوازم خانگی تعداد ۵۰۰ واحد مسکونی به ازای هر واحد ۲۰ میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت تأمین اسکان موقت تعداد ۱۰۸۵ واحد از آسیب دیدگان به ازای هر واحد مبلغ ۵۰ میلیون ریال و همچنین تخصیص داده شده است اعتبار جهت ارائه خدمات فنی، مدیریتی و آواربرداری و بازسازی تأسیسات زیربنایی است.

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه که به ریاست حسن روحانی برگزار شد، میزان عیدی سال ۱۳۹۶ کارکنان دولت را ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین کرد.

با تصویب دولت مبلغ ۹۴۵ میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان قیمت نیز با سود ۴ درصد در مناطق روستایی و ۵ درصد در مناطق شهری به زلزله زدگان استان ایلام تخصیص داده شده است یافت.

هیات وزیران همچنین مبلغ ۱۸ هزار و ۶۸۰ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال تسهیلات بانکی با سود ۴ درصد در مناطق روستایی و ۵ درصد در مناطق شهری به زلزله زدگان استان کرمانشاه تخصیص داده شده است داد.

عیدی امسال، ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان است

این تسهیلات مشمول بر بازسازی ۱۹ هزار و ۴۲۶ واحد مسکونی روستایی به ازای هر واحد تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال، بازسازی تعداد ۸۶۷۷ واحد مسکونی شهری به ازای هر واحد تا سقف ۴۰۰ میلیون ریال، تعمیر اماکن مسکونی شهری و روستایی حداکثر تا سقف ۱۲۰ میلیون ریال به ازای هر واحد، مقاوم سازی اماکن مسکونی شهری حداکثر تا سقف ۴۰۰ میلیون ریال به ازای هر واحد و تسهیلات تأمین لوازم خانگی و سایر هزینه های مهم حداکثر تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال و تسهیلات بانکی جهت خودروی آسیب دیده به ازای هر واحد تا سقف ۵۰ میلیون ریال است.

همچنین مبلغ ۴ هزار و ۷۵۶ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال جهت بازسازی بخش های خسارت دیده ناشی از زلزله استان کرمانشاه تخصیص داده شده است یافت که این مبلغ صرف کمک بلاعوض جهت جهت احداث ۶۴۷۷ واحد مسکونی شهری به ازای هر واحد ۶۰ میلیون ریال (نقدی و یا مصالح)، کمک بلاعوض جهت احداث ۱۸ هزار و ۶۲۶ واحد مسکونی روستایی به ازای هر واحد ۵۰ میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت تعمیر واحدهای مسکونی شهری و روستایی و واحدهای تجاری به ازای هر واحد حداکثر تا سقف ۲۰ میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت تأمین لوازم خانگی تعداد ۳۱ هزار و ۲۰۳ واحد مسکونی به ازای هر واحد ۲۰ میلیون ریال، کمک بلاعوض جهت مقاوم سازی واحدهای مسکونی به ازای هر واحد حداکثر تا سقف ۴۵ میلیون ریال (نقدی و یا مصالح)، کمک بلاعوض جهت فوت ۶۲۰ نفر به ازای هر نفر ۵۰ میلیون ریال، بازسازی و مرمت پادگان ها و پاسگاه های مرزی آسیب دیده از زلزله به وسیله ارتش، سپاه و نیروی انتظامی، تخصیص داده شده است و پرداخت اعتبار خارج از شمول بابت جبران هزینه های جانبی درمان افراد آسیب دیده از زلزله (نظیر افراد قطع نخاع، بیماران خاص و سایر بیماران آسیب دیده از زلزله که نیازمند طول درمان هستند) و هزینه های صدور پروانه ساختمانی واحدهای احداثی جهت پرداخت به شهرداری ها و دهیاری ها خواهد شد.

با تصویب دولت همچنین مبلغ ۸ میلیارد ریال به عنوان کمک بلاعوض جهت تأمین اسکان موقت باقیمانده آسیب دیدگانی که واحد مسکونی آنها به صورت صد درصد تخریب شده است هست، تخصیص داده شده است یافت و مبلغ ۵۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیز به عنوان مرحله اول اعتبارات مورد نیاز بازسازی تأسیسات زیربنایی، در اختیار استانداری کرمانشاه قرار گرفت.

هیات وزیران همچنین با تخصیص داده شده است مبلغ ۱۵۴ میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل و تجهیز مراکز مدیریت و کنترل حوادث استان ها به منظور بهره برداری هرچه سریع­ تر از این مراکز موافقت کرد.

بررسی اوضاع تأمین آب کشت بهاره

هیات وزیران در ادامه جلسه، به بررسی گزارش وزارتخانه های نیرو و جهاد کشاورزی و شرکت حفاظت محیط زیست در خصوص «تأمین آب کشت بهاره» پرداخت و مسئولیت مدیریت آن را با توجه به خشکسالی های اخیر به کارگروهی از اعضای دولت محول کرد.

صدور مجوز انعقاد قرارداد همکاری جهت اجرای چندین پروژه

هیات وزیران به منظور توسعه شبکه آزادراهی کشور، زیاد کردن ایمنی، سرعت در جابجایی بار و مسافر، صرفه جویی در مصرف سوخت، کم کردن وقت سفر و آلودگی محیط زیست و زیاد کردن ظرفیت ترافیکی، با صدور مجوز انعقاد قرارداد همکاری جهت اجرای پروژه های آزادراه اصفهان – شهرضا – ایزدخواست و قطعه ۶ آزادراه تبریز – ارومیه موافقت کرد.

تسویه بدهی های شرکت راه آهن جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به وسیله دولت

دولت به منظور جبران بخشی از زیان شرکت راه آهن جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران ناشی از اعمال سیاست تثبیت و کم کردن سهم خود از تعرفه حق دسترسی به شبکه ریلی به منظور اقتصادی کردن حمل بار به وسیله راه آهن و به تبع زیاد کردن سهم حمل بار ریلی و ایجاد صرفه جویی قابل توجه به نفع اقتصاد ملی، به شرکت برنامه و بودجه کشور اجازه داد تا مبلغ ۲۹۰۰ میلیارد ریال از محل منابع هدفمندکردن یارانه ها در اختیار شرکت راه آهن جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران قرار دهد.

تصویب لایحه موافقتنامه سرویس های هوایی دوجانبه بین کشور عزیزمان ایران و کویت

هیات وزیران لایحه موافقتنامه سرویس های هوایی دوجانبه بین دولت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و دولت کشور کویت را تصویب و اجازه مبادله اسناد آن را صادر کرد.

این موافتنامه به منظور تأسیس و بهره برداری از سرویس های هوایی بین و ماوراء سرزمین‏ ها‏ی دولت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و دولت کویت به عنوان دو عضو کنوانسیون هواپیمایی کشوری بین المللی و طرف‏ ها‏ی متعاهد منعقد شده است است.

موافقت با امضای تفاهمنامه خدمات هوایی بین کشور عزیزمان ایران و فرانسه

هیات وزیران در جهت ایجاد خدمات هوایی بین و ماورای سرزمین های کشور عزیزمان ایران و فرانسه به عنوان دو عضو کنوانسیون هواپیمایی کشوری بین‏ المللی، به وزارت راه و شهرسازی اجازه داد نسبت به انجام مذاکره، پاراف و امضای موقت موافقتنامه مربوط به خدمات هوایی بین دولت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و دولت جمهوری فرانسه اقدام کند.

واژه های کلیدی: ایران | زلزله | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz